"מטרת הרפואה האסתטית היא להעניק איכות חיים, ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות. טיפול שמבוצע נכון, מוציא לאור את החיוניות והיופי שאצורים בכל מטופלת, מעניק מראה עדין וטבעי, ויוצר זרימה רציפה ומעודנת של האור על פני הפנים והצוואר. 

טיפול אסתטי מקצועי מצעיר את הנראות שלך בשנים רבות. הוא מביא לידי ביטוי את הרעננות, האנרגטיות ושמחת החיים שלך. על מנת להשיג זאת, יש צורך בהקשבה לרצונות ולצרכים של כל מטופלת, ראיה ברורה והבנה של פוטנציאל היופי שלה, ידע רפואי נרחב, כישרון טכני, והרבה עדינות, אכפתיות ואחריות. 

טיפול אסתטי מוצלח הוא יישום רפואי של ראיה וכישרון אומנותי, תוך דגש על בטיחות המטופלת, צמצום הכאב והאי נוחות למינימום, ומתן שליטה מלאה למטופלת על כל שלב בתהליך הטיפול, כך שהיא לא תהיה מופתעת מהתוצאה. זה לראות בכל אישה יצירת אומנות."

 

ד"ר אבי שני

IMG_4903.jpg

רפואה אסתטית ששמה אותך בקדמת הבמה

הצילומים באתר הם להמחשה ואוירה בלבד

 
Head shot portrait of sincere smiling yo

טיפולים כהכנה לאירוע

אירוע של חתונה, בר או בת מצוה, ברית ומפגשי מחזור, הוא מוקד של לחץ, התרגשות והשקעה גדולה בהכנות. זו הזדמנות בלתי חוזרת להיראות טוב כאדם פרטי וכמשפחה, וליצור זיכרונות וצילומים שייחרטו בלבבות. לפעמים, זו גם הזדמנות לעורר את קנאת קרובות המשפחה והחברות ולומר להן: "פשוט התברכתי בגנטיקה מצוינת" :). 

הדגש שלי בטיפולי הכנה לאירוע, הוא על הענקת מראה זוהר שמקרין חיוניות, ועל הצערה של הנראות. זה מושג בשילוב של אמצעים וטכניקות,  ועדיף שיהיה זמן ללפחות שתי פגישות טיפוליות. כלומר, עדיף להגיע אליי לפחות חודשיים לפני האירוע. 

אופטימלית, כדאי גם לתזמן את הטיפול האחרון ללפחות שבועיים לפני האירוע, על מנת שאם יהיה צורך בחיזוק, תיקון או הידוק, יהיה מספיק זמן לכך. זה גם יאפשר לי לוודא שאם מופיע שטף דם קטן לאחר הטיפול, הוא יעלם הרבה לפני המועד של האירוע. 

רבות שואלות: מתי כדאי לבצע בוטוקס לפני אירוע? אז התשובה היא: 4-6 שבועות. על מנת שיתפוס טוב ושנספיק לבצע טיפול חיזוק. 

עם זאת, קורה ומגיעה אישה שיש לה אירוע עוד מספר ימים או אפילו באותו היום. ברוב המקרים אני מאחל לה בשעה טובה ובמזל טוב וממליץ על מאפרת מצוינת. אבל, בחלק מהמקרים אני מבצע טיפול קטן שמשדרג את הנראות שלה ומשפר את מצב הרוח שלה.  

בכל מקרה, אם את מגיעה אליי מספיק מוקדם או מגיעה ביום האירוע עצמו או לא מגיעה בכלל, שיהיה בשעה טובה ובמזל טוב!

 

השירותים שלנו

people, cosmetology, plastic surgery and

שפתיים

השפתיים הן איבר שמשדר חושניות. הן המקום הראשון שאליו נמשך המבט של מי שמתבונן בנו. הן גם נוגעות באנשים אחרים. לכן, חשוב מאד להעניק להן מראה צעיר, עדין וחושני, וממש חשוב שזה יהיה מראה טבעי, שמלווה בתחושת מגע טבעית. לכן, מלבד שיפור המראה, חשוב להעניק להן מרקם נעים ועשיר. 

כולנו רואים את השפתיים המוגזמות שיצרו בהזרקה לסלבריטיז ולחלק מהנשים שאנחנו מכירים או רואים באינסטגרם. הן גם שונות במגע משפתיים טבעיות. זו לא גזירת גורל, אלא תוצאה של בחירה אסתטית ובחירה של טכניקה, וחומרים. 

פיסול השפתיים מבוצע באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית. ניתן לפסל שפתיים באופן עדין ומינימליסטי, כך שהן יישארו בעלות מראה טבעי ומעודן, ויעניקו תחושה נעימה במגע.

אני נוטה לפסל שפתיים בשתי פגישות ולא באחת. כך, יש יותר סיכוי שהתוצאה תישאר לאורך זמן ויהיה ניתן גם לבצע תיקונים קטנים, אם יש צורך בכך.

כמה חומר צריך? אז זה משתנה בהתאם לגיל ולמצב השפתיים. לעיתים צריך חצי מזרק ולעיתים צריך שני מזרקים. הכול לפי המצב והמטרה שקובעים.

ודרך אגב, באלחוש נכון ועם יד עדינה, הטיפול לא כואב.

בכל מקרה, חשוב מאד לא להתפשר על מי שמזריק ועל סוג החומר!  
 

 

תיקון הקמטים והקפלים בצידי האף ובצידי הפה

הקמטים בצידי האף (Nasolabial folds) ובצידי הפה (Marionette), הם הדבר הראשון שבולט כשמסתכלים בראי ואחד הראשונים להופיע עם ההתקדמות בגיל. מה שחשוב לדעת הוא, שבדרך כלל אלה אינם קמטים כלל, אלא קפלים שנוצרים אצל כולנו עקב תהליכי התבגרות טבעיים בהם הפנים "צונחות" קדימה ולמטה. לכן, המילוי שלהם בחומר, כמו שמקובל במרבית הקליניקות, יכול אולי לסייע זמנית אבל הוא בהחלט לא הטיפול המומלץ, ואף עלול ליצור מראה לא טבעי. טכניקה זו גם מעמידה את המטופלת בסיכון מיותר ולא מבוטל. 

הגישה שלי היא לטפל במבנה הפנים ולמתוח ולהרים את מה שצנח. ורק אז, למלא במעט מאד חומר, היכן שצריך. כך מושג מראה עדין וטבעי שגם נשמר לזמן רב יותר, תוך שמירה מקסימלית על בטיחות המטופלת.

אל תתפשרי על טיפול מקצועי והימנעי מתוצאות מלאכותיות ופעולות שמעמידות אותך בסיכון.

 
Hyaluronic acid injection for facial rej

בוטוקס הוא השם המסחרי של אחד ממוצרי הבוטולינום שמשמשים לתיקון קמטי הבעה

מזל שלכולנו יש קמטי הבעה. אחרת, איך נביע רגשות, נעשה פרצופים עצובים או מצחיקים, ואיך אנשים אחרים יוכלו לקרוא ולהבין אותנו. אבל, עם הגיל קמטי ההבעה מעמיקים ומתרבים ויכולים לפגוע בנראות שלנו. לצורך כך, מטפלים בבוטולינום (בוטוקס או קסאומין או דיספורט). הבוטוקס מעדן או מעלים את הקמטים, משחרר ו"פותח" את הפנים, מעלים את המראה הזועף והמודאג, ואפילו יודע להרים את צידי הגבות ולפתוח את העיניים. 

תוצאות חיוביות נוספות, שנובעות מהטיפול, כוללות ירידה מקומית בהזעה, הפחתה בשומניות העור, ואפילו שיפור ניכר במצב הרוח. כן, בוטוקס (בוטולינום) מרפא דיכאון קל, כזה שיש לרובנו מידי פעם. כמובן, שגם הביטחון העצמי ותפיסת הערך העצמית משתפרים פלאים לאחר הטיפול. 

קמטים קבועים משתפרים בחלקם ובחלקם נותרים כשהיו. 

יש הבדלים גדולים בשיטות ההזרקה של הבוטולינום (בוטוקס) בין רופאים שונים. השיטה שלי, שפיתחתי לאחר ניסיון רב ושינויים רבים, מפחיתה באופן ניכר את ההסתברות לסיבוכים כמו צניחת גבות או עפעפיים, ומראה ה"מופתעת". היא גם מפחיתה באופן ניכר את הכאב הכרוך בפעולה ומאריכה את משך ההשפעה. 

הרבה שואלות אותי מה קורה כשהאפקט פג ומה קורה אם יום אחד מחליטים להפסיק לטפל. התשובה היא: המצב חוזר באופן הדרגתי לקדמותו. בתוספת תהליכי ההזדקנות שממשיכים לפעול גם כשהבוטוקס עובד. זהו. אין תופעות מוכחות אחרות. בכל מקרה ניתן להתייעץ איתי בכל עת ולקבל תשובה מפורטת.

 

" ד"ר, אתה יכול לתקן לי את השחור     מתחת לעיניים? "

הרמת שקעי עיניים

התשובה היא בדרך כלל כן. אין משהו שגורם למראה מבוגר ועייף יותר מאשר שקעי עיניים, בייחוד אם מתלווה לכך גם צבע שחור בשקעים. מספיק לראות כיצד מאיירים אנשים מבוגרים או דמויות של רשעים בסרטים מצוירים של דיסני. לכן, ממש חשוב לתקן שקעי עיניים, אם זה מתאפשר מקצועית.

ברוב המקרים ניתן לעדן את הנראות של השקעים ולהבהיר את הצבע השחור, אם כי לא כדאי לבצע תיקון או הבהרה מושלמים. כמו בכל טיפול, גם כאן לכל אחת ואחד יש את המבנה והתהליך הייחודי שלה ושלו, וחשוב מאד להתאים טיפול אישי מדויק, וחשוב גם לא למהר. עדיף לבצע את התיקון ב 2-3 פגישות ולהימנע מתיקון עודף ולא מתאים. תיקון נכון ועדין, בניגוד לפתרון אגרסיבי וחד פעמי, ישפר את הזרימה הטבעית של הפנים ויטפל בהחזרי האור. תיקון הזרימה והנפח ישפר את מראה הצבע השחור. 

חשוב לציין כי:

א. לעיתים צריך לבצע ניתוח עפעפיים לפני שמטפלים בשקעים. 

ב. שקעי העיניים זה המקום המסובך והרגיש ביותר בפנים. לכן, חשוב לוודא שהרופא המטפל הוא בעל מיומנות וניסיון מתאימים. 

 
Young beautiful woman with lifting lines

הסנטר חייב להיות מתואם עם האף, השפתיים ושאר הפנים

לא כולנו נולדנו עם סנטר מושלם, ואצל כולנו הסנטר משתנה עם הגיל. אני מפסל ומעצב את הסנטר באמצעות בוטוקס (בוטולינום) וחומצה היאלורונית.

למה בוטוקס? כי עם הגיל ועם הדאגות הסנטר מתכווץ ועולה למעלה, ובוטוקס משחרר אותו בחזרה למקומו הטבעי ומעלים את השקעים הקטנים שנוצרים בו.

למה חומצה היאלורונית? כי החומצה יכולה להוציא אותו טיפה החוצה במקרה שהוא שקוע או למלא את השקעים בשני צדדיו שנוצרים עם השנים, וכך לחבר אותו בחזרה לקו הלסת וליצור זרימה ללא הפרעה שהיא כל כך חיונית למראה נאה. 

"ואם יש לי סנטר כפול?" אז יש לנו פתרונות גם לזה. בחלק מהמקרים אפשר לחזק את קו הלסת והסנטר וזה יפתור את הבעיה, בחלק, אוכל להזריק חומר שממיס את השומן או/ו אטפל בגלי רדיו עם מחטי מיקרו, ובחלק אפנה אותך לשאיבת שומן אצל פלסטיקאי מעולה, ואח"כ נבנה את הסנטר ואת קו הלסת.

למה אני לא מדבר על גברים? אז הנה. סנטר חזק וגברי חיוני למראה מושך שמשדר ביטחון עצמי בגברים. אפשר לעצב את זה באמצעות חומצה היאלורונית או סידן שמוזרקים לקו הלסת ולסנטר. מניסיון, זה משנה חיים. תראו את הידוענים שעוברים טיפול כזה.

 

"אני פשוט חייבת להיפטר מהבולדוגים האלה. קמתי יום אחד והם פשוט היו שם. ולהיכן נעלם קו הלסת שלי?"

אני לא יודע להפוך אותך לאנג'לינה ג'ולי, אבל אני בהחלט יודע איך להחזיר את הלסת שלך למראה חד וצעיר יותר, ולשפר את הנראות שלה, ויחד איתה, את הנראות של כל הפנים. 

"בולדוגים", אותן נפילות בצידי הלסת, ואיבוד החדות של קו הלסת, גורמים לפנים שלנו להיראות מבוגרות ולא מטופחות. התהליכים שעומדים בבסיס התופעות האלה הם נפילות מאזור הלחיים, מרכז הפנים וקו הלסת, ומשיכה מטה על ידי הצוואר. מהתיאור הזה ניתן להבין שעל מנת לתקן את התופעות האלה באופן מקצועי צריך לבצע סדרה של פעולות ובד"כ כדאי לבצע אותן במספר מפגשים. הזרקה של מספר רב של מזרקים לקו הלסת, על מנת להסתיר את התופעה, תגרום בהכרח למראה גס ולא טבעי. 

כמו בטיפול לסנטר, גם כאן חשוב מאד להעניק מראה נשי וגברי בהתאמה, ולא לבלבל בין השניים. כמו בקמטים בצידי האף והפה, בסיתות הלסת, חשוב לנתח את הגורמים האישיים ומבנה הפנים הייחודי שלך, ולהעניק לך טיפול תשתיתי ואסתטי מותאם אישית, שמטפל בבעיה עצמה, ומעניק לך מראה זורם ומדויק. 

חשוב ביותר! לבצע את הטיפול בזמן ולא להזניח. כאשר התהליך מתקדם, קשה מאד להשיג תוצאות טובות בתיקון ועלות הטיפול נוסקת. אחרי שמטפלים, חשוב לבצע טיפולים משמרים פעם בשנה. הקפידי להתחיל את הטיפול בזמן, ולבצע טיפול שמעדן את הפנים ולא כזה שהופך אותן לכבדות וגסות. 

 
Clinic of Aesthetic Medicine. Fillers, r

החזרת השעון הביולוגי של העור לאחור: הצערת הידיים, הצוואר, הפנים ואזור המחשוף. טיפול בקמטים העדינים.

אצלי הלקוחה היא המרכז ואני ממוקד בלנסות ולפתור את הבעיות שמציקות לה. אני ממליץ על הטיפולים הנכונים בעיניי, אך הלקוחה היא זו שקובעת את תוכנית הטיפול. ההמלצה שלי היא לבצע טיפול הדרגתי רב שכבתי.

א) ראשית לבנות תשתיות

ב) אח"כ לעבוד על המתאר (contour)

ג) ובשלב השלישי לעשות finish.

בשלב ג יש מרכיבים רבים. הפעולה העיקרית היא הזרקה שטחית ורחבה של חומצה היאלורונית יחד עם חומרים מזינים, כגון ויטמינים ומינרלים, או הזרקה של פלסמה, שהיא חלק מהדם של המטופלת. שני הטיפולים העיקריים הם skin booster (האצת חיזוק העור) ו PRF (הזרקת פלסמה טריה של המטופלת שמכילה תאי גזע, מרכיבי שרשרת קרישה, מעודדי גדילה של רקמות, תאי דם לבנים, טסיות)שמיישרים את הקמטוטים ומעניקים לעור מראה זוהר. פשוטו כמשמעו. ה booster מעניק מעט נפח ומגרה את תאי העור מבפנים וגורם להם לייצר אלסטין וקולגן, ולבנות את החיבורים הכל כך נחוצים שנעלמים עם השנים. ה PRF הוא המנגנון הביולוגי הטבעי של הגוף שלנו לחידוש וריפוי רקמות. 

אזורי הטיפול השכיחים הם: כפות ידיים, פנים, צוואר, ודקולט.

התוצאות מרשימות ביותר.   

עוד כמה מילים על ה PRF. מדובר בטיפול שלקוח מעולם ההשתלות והאורטופדיה, שם משתמשים בו לשיקום רקמות פגועות, גידול כלי דם חדשים, התמודדות עם זיהומים, וקליטה משופרת של שתלים. אני משתמש בו לשיקום והיפוך תהליכי הזדקנות, בנייה טבעית של נפח היכן שחסר, חיזוק ועידוד צמיחה של שערות על הראש ובגבות, ומניעה ועיכוב של תהליכי זקנה כמו קמטוטים ופגיעה באיכות העור. מדובר בטיפול ביולוגי טבעי ויעיל. 

כאן גם המקום לציין שהגיל ניכר בעיקר בצוואר ובגב כף היד שלנו. אלה מקומות עדינים בהם הטיפול בעזרת skin booster ו PRF יעיל ויוצר אפקט הצערה משמעותי. 

 
Close-up asian woman with hyperhidrosis

"אני נמנעת מללחוץ יד לאנשים"

"אני נמנע מלהרים את היד כשאני עם אנשים"

הזעת יתר היא אחת המבוכות החברתיות השכיחות והפחות נעימות. מלבד העובדה שהיא גורמת לנו לשנות את אורח חיינו ומונעת מאיתנו להנות מבילוי בחברת אחרים, היא לעיתים אף עומדת בינינו לבין זוגיות, וגורמת לבעיות רפואיות של זיהום וגירוי עוריים. הזעת יתר עלולה גם לפגוע בתפקודים בסיסים כגון נהיגה, כתיבה באמצעות עט או עיפרון, עבודה על מחשב ושימוש בטלפון עם מסך מגע, הפגנת חיבה באמצעות ליטוף, וקיום יחסי מין. 

הפיתרון שלי, באמצעות הזרקה של בוטולינום טוקסין, הוא בעל אפקט דרמטי ומהיר. בניגוד לניתוח, הסיכון הוא נמוך ביותר, ואין תופעת לוואי של התגברות ההזעה בחלקי גוף אחרים, מה שקרוי הזעה קומפנסטורית או הזעה מפצה. משך הטיפול הוא עד 45 דקות, והוא מלווה באלחוש מקומי יעיל שהופך את החוויה לנסבלת וקצרה. 

למה זה עובד? מנגנון הפעולה הוא שיתוק פעולת בלוטות הזיעה באמצעות הבוטוקס. 

מה חשוב לבדוק לפני הטיפול? בעיקר שהרופא המבצע הוא בעל ניסיון מתאים ורקורד של הצלחה בטיפול הזה. יהיה גם נחמד לדעת שהוא לא מוהל את הבוטוקס יותר ממה שנדרש ושהוא עדין בידיים.  

 

"דוקטור, נמאס לי ללכת עם צווארון גבוה או מטפחת מסביב לצוואר"

הצוואר הוא אחד האזורים הראשונים בהם הגיל שלנו ניכר. מה שרוב האנשים לא יודעים זה שהוא גם משפיע על נראות קו הלסת שלנו.

קיימים מספר טיפולים לשיפור המראה של הצוואר: הזרקות של בוטולינום טוקסין ("בוטוקס"), הזרקה של skin booster או סידן מדולל, הזרקה של פלסמה PRF, מרכיב של הדם של הלקוחה עצמה שמכיל פקטורי קרישה, תאי גזע, תאי דם לבנים, טסיות, ומעודדי גדילה, ואפילו שימוש בחוטים חלקים שבונים תשתית תת עורית לצמיחה של קולגן ואלסטין טבעיים. אין סיבה להמשיך להסתובב עם קמטים וחוסר ביטחון, מכיוון שהטיפולים הם יעילים, ובטוחים. מדובר בתהליך שמביא לחידוש העור ותת העור, מחליק את הקמטים והקפלים ויוצר מראה צעיר וזוהר.  

לעיתים, הסוד הוא להתחיל לא בצוואר עצמו, אלא בהרמה של הנפילות שמגיעות מהלחיים ומקו הלסת. חשוב לבדוק כל מטופלת ולהבין מה מקור הבעיה ולטפל בו ישירות. כך, נשיג תוצאה שהיא החזרה של הנראות הצעירה של אותה מטופלת, מראה עדין וטבעי, ושימוש מינימלי בחומרים. 

ובוטוקס למה? בוטוקס כי עם השנים השריר השטחי בצוואר מתכווץ ומושך מטה את קו הלסת שלנו ואת עור הצוואר ויוצר קפלים וקמטים. טיפול בבוטוקס (בוטולינום) משחרר את השריר ומעדן את הקפלים והקמטים, ונותן לקו הלסת לעלות חזרה. שוב, הכל צריך להיות לאחר בדיקה מעמיקה והבנת התהליכים של ההתבגרות בכל מטופלת. 

קחי בחשבון שהצוואר הוא אזור מורכב לטיפול וחשוב שלרופא שאת פונה אליו יהיה ניסיון מתאים, הבנה בחומרים ובשיטות ומספיק סבלנות ואכפתיות. 

 
Cosmetic procedure for non-surgical rhin

פיסול אף

ניתוח אף, בידיים הנכונות, מביא לתוצאות נהדרות. למי שלא חפצה בניתוח, או שהבעיה שלה היא קטנה ולא מצדיקה פעולה מורכבת כמו ניתוח, אפשר לעזור רבות באמצעות פיסול אף על ידי זריקות. אף גרמי (עצם), אף קטום, אף נשרי, ואף שיורד למטה עם הגיל, או אף שיורד למטה בעת חיוך. כל אלה ברי שיפור. מדובר בפעולה הדורשת מיומנות רבה, דיוק, ומתינות, וביחוד, התאמה אישית גבוהה. זה דורש זהירות, אחריות והבנה מעמיקה של האנטומיה ושל הטכניקות השונות, על מנת למנוע סיבוכים משמעותיים. על כן חשוב לבחור בזהירות את הרופא המטפל. 

כמו בטיפולים נוספים, אך ביתר שאת בטיפול הזה, על מנת למנוע כאב, סיבוכים לא רצויים, ופעולה רפואית לא נחוצה, ישנם מקרים רבים בהם אני ממליץ למטופלות ולמטופלים לא לבצע את הטיפול. לעיתים, הטיפול אסור לביצוע, כמו למשל, לאחר ניתוח אף. לעיתים, אני יודע שהטיפול לא יביא לתוצאה הרצויה ויש לנתח. ולעיתים, הבעיה אינה פוגמת כלל ביופי של המטופלת או של המטופל וחבל לבצע פעולה לא נחוצה. 

 
Young woman receiving plastic surgery in

הזרקה באזור עצמות הלחי היא חלק ממתיחת והרמת פנים ללא ניתוח. 

לחיים שבנויות נכון מעניקות לאישה ולגבר מראה צעיר. הן "פותחות את הפנים", תומכות ומותחות את המבנים סביבן ומעניקות מראה נשי או גברי בהתאמה. לעומת זה, אם בונים "יותר מידי לחיים" או "תפוחים" או מטפלים באופן אחיד בכולם, זה המקום הראשון בו רואים שעברת טיפול ומקבלים מראה לא טבעי. כולנו רואים ידוענים או נשים בבתי הקפה שעברו הזרקה ללחיים וקיבלו מראה חיזרי או כבד. טיפול הדרגתי ומותאם אישית, עם כמות מעטה של חומצה היאלורונית או סידן, מאפשר לרופא המטפל ולך לבצע אופטימיזציה של המבנה והנראות ולשלוט בכל שלב בתהליך. הוא מאפשר לא ליצור מראה תפוח באנשים עם עודף משקל ולא ליצור מראה אנורקטי באנשים עם משקל מאד נמוך. להיפך, טיפול שמבוצע נכון מעניק מראה טבעי, מעדן את הפנים, מרים את הלחיים שנפלו, מעניק מראה רזה וצעיר יותר, ואפילו משפר את מראה העיניים. הוא מאפשר ליצור תשתיות ומתאר נכונים עבורך, מבלי שאף אחת ואחד ידעו שעברת הזרקות. 

חשוב לבצע את הטיפול לאט, תוך בקרה מתמדת של התוצאה. יש לאזן אי סימטריות ככל שאפשר, ולנסות להשיג גם אפקט של חידוד קו הלסת. כן, בהזרקה נכונה לעצמות הלחיים, קו הלסת יכול להשתפר פלאים, מבלי שמזריקים בו ישירות.

על מנת להשיג תוצאה אופטימלית חשוב להשתמש בחומרים הכי מתאימים, להזריק באופן מדויק לשכבה הנכונה, לדייק במיקום ההזרקה כך שיושג אפקט מקסימלי של הרמה ומתיחה, ולהזריק כמות נכונה. בחלק גדול מהמקרים אפשר להשיג את זה בהזרקה של חצי מזרק בלבד.

כל זה לא מושג מהזרקה אחידה לכל המטופלות ואפילו לא מהזרקה אחידה לשני צידי הפנים. זה מושג על ידי מתן תשומת לב, סבלנות של הרופא והמטופלת, שימוש בחומר ברמה הגבוהה ביותר, והרבה חוש אומנותי וניסיון. זה גם דורש שלמטופלת יהיה טעם עדין ואסתטי. 

פעמים רבות, לא ניתן להזריק בעצמות הלחיים לפני שמטפלים בשקיעה שיש לנו באזור הרקות. הסיבה לכך היא פשוטה. כשהרקות שלנו ריקות, נוצרת מעין מדרגה שפוגעת בצורת האליפסה של הפנים. אם נזריק לעצמות הלחיים מבלי לשפר את נראות ה"מדרגה" אנחנו נחמיר את הבעיה במקום לשפר אותה. על כן, ברב המטופלות שלי, אני קודם כל מטפל ברקות ורק אז מזריק בעצמות הלחיים. כך, אני משפר את הנראות הכללית של הפנים, משפר את זויות העיניים, ונהנה מחופש פעולה שמאפשר לי לבצע הרמה ומתיחה משמעותיות. הסודות הקטנים של המקצוע....

 
 

צרו קשר

להתייעצויות וקביעת תורים לטיפולים אנא פנו בווטסאפ למספר 052-4622226.

אנא השאירו שם ופרטו את סיבת הפניה או הטיפול המבוקש. אנא ציינו מקום מגורים/עבודה על מנת שאוכל להתאים לכם את נקודת הטיפול הטובה והקרובה ביותר אליכם. .

שינויים שמתרחשים אצל כולנו עם הגיל. או איך שאומרים את זה בגולני: "עוד לא נולד המניאק שיעצור את הזמן". 

עם חלוף השנים אנו הופכים לחכמים יותר ושבעי רצון יותר, אבל הנראות שלנו סובלת ממספר תהליכים שמשותפים לכולנו. עוצמת התהליכים, והמשקל היחסי של כל תהליך, משתנה מאישה לאישה ומגבר לגבר. אבל, כולם מתבגרים, משתנים ומזדקנים. 

תהליכים שמשנים את המראה שלנו:

  1. עצמות הפנים שלנו קטנות בנפחן ומשנות את צורתן.  זה שומט את הבסיס העיקרי לעור, ולשומן התת עורי וגורם בהדרגה ליצירת קפלים, קמטים וקמטוטים. שקיעת אזור מרכז הפנים עם האף והשינויים בעצם הלסת גורמים לשינוי במבנה הכולל של הפנים ולקפלים וקמטים עמוקים.

  2. חורי העיניים והחור של האף בגולגולת גדלים וגורמים לשקיעה של העיניים ונפילה ושקיעה של האף ומרכז הפנים שלנו. זה מוביל ישירות לקפלים וקמטים ולשינוי מראה. 

  3. הידלדלות כריות השומן העמוקות גורמת לכריות השומן השטחיות ולעור לגלוש עליהן וליצור קפלים כמו לדוגמה מתחת לעיניים ובלחיים. 

  4. הידלדלות העור, תת עור, סחוסים ורצועות גורמים להאצת התזוזה של הרקמות, דיקוק השפתיים, יצירת הבולדוגים, ונפילת קצה האף. 

  5. שינויים במרקם והידקקות של העור. 

  6. זויות העיניים משתנות והן נראות כ"נופלות לצדדים"

  7. זויות הפה יורדות, מה שמעניק לנו מראה עצוב ושחוק. 

  8. הצוואר הופך למדולדל, עם קפלים וקמטים.

  9. הרקות מתרוקנות, מה שמקרב אותנו למראה של "גולגולת" שלא מחמיא לנו ומזקין אותנו. 

  10. קו הלסת שלנו נעלם ונוצרות מעין שקיות בקדמתו, בולדוגים. 

המיקוד העיקרי שלי בטיפול בנשים וגברים הוא שיפור והצערה של הנראות הכללית. לעיתים מדובר בעבודה ממושכת וקשה, ולעיתים מדובר בהתערבויות קטנות ועדינות. אני מתקן את זוויות העיניים, מעניק לפנים צורת אליפסה שמזכירה משולש בחלק התחתון של הפנים, ומתקן את זוויות הפה. 

אני מנסה להתמקד באופן בו אנשים אחרים רואים את המטופלת ולגרום ל"הטעיה" של האופן בו המוח שלהם קולט אותה ומפרש את הגיל והמצב שלה. כמובן, שחשוב האופן בו האישה רואה את עצמה. אם לא מטפלים בזה קודם, הטיפול יהיה חסר ערך עבורה. 

טיפול מוצלח כרוך גם בסנכרון ציפיות ובהבנה של מה דרוש להשגת התוצאה ולקראת מה הולכים. חשוב להבין שאם קיימים תהליכי הזדקנות משמעותיים, יש לבצע תהליך ארוך טווח שכולל סדרת טיפולים בהם יבוצעו זריקות רבות בטכניקות וחומרים מגוונים. זה ייקח זמן כי אי אפשר להפוך כיוון של תהליכים בני עשרות שנים בהינף מזרק ויד, וכי אני מנסה לגרום לגוף "להתעורר" ולרפא את עצמו, כך שהתוצאות יישארו לאורך זמן ויהיו טבעיות.  

כמו בכל דבר בחיים, גם כאן, פעולות מונעות וטיפול משמר מעניקים תוצאות טובות בהרבה משיקום של תהליך מתקדם. לכן, אם את צעירה ויפה ורק התחילו אצלך תהליכי הזדקנות ראשונים, אל תחכי. תפני אליי או לרופא אחר על מנת לבצע פעולות מניעה ושימור. חשוב מאד מאד שהפעולות האלה יהיו מתונות, מינימליות ועדינות. חשוב גם שיהיו נכונות ומדויקות. כך נוכל להאט את ההזדקנו באופן משמעותי ולשמר את היופי והרעננות שלך.